Dé wegwijzer naar een kindertherapeut!

Kindertherapeut Overijssel

Sorteer onderstaande lijst door op de rubrieksnaam (naam, adres, postcode etc.) te klikken.
Klik per praktijk door voor meer info

naam m/v adres postcode plaats telefoon e-mail info beroep website
Berg, A.M. vd. Mevr. Bergkloosterweg 104 8034 PS Zwolle 06 53295942 @ info Orthopedagoog www.weerbaarheidstraining.info
Bureau Uil Mevr. Hamerstraat 10 7556 MZ Hengelo 06 16424060 Kindercounselor www.bureau-uil.nl
De Boomhut Mevr. Emmastraat 2 7513 BG Enschede 053-4308854 Orthopedagoog www.deboomhut.info
Kids-future Mevr. De Hooge Wheëen 1 8375 GT Oldemarkt 06-13133211 Integratief kindertherapeutVvvK www.kids-future.nl
Kinderpraktijk Skills Mevr. Kerkstraat 34 8064 DP Zwartsluis 06 54363372 @ Orthopedagoog www.kinderpraktijk-skills.nl
Kinderzorgwinkel Mevr. Plattenborgstraat 64 8043 TS Zwolle 06-46405268 Kindercounselor www.kinderzorgwinkel.nl
Labyrint KidsCoaching Mevr. Draaiomsweg 46a 7431 CX Diepenveen 06 10137467 @ Kinder- en pubercoach www.labyrint4kids.nl
Lange, M., de Mevr. Magnolialaan 43 7711 LX NieuwLeusen 0529-484766 @ info GZ-Psycholoog/Orthopedagoog
O2 for kids Mevr. Willem Roelofsstraat 28 7424 GG Deventer 06-57347660 Integratief kindertherapeut www.o2forkids.nl
Praktijk Martine Spijker Mevr. Jacques Perkstraat 1 7552 JR Hengelo 06 12649610 @ info GZ-Psycholoog www.martinespijker.nl
Paulien Lugies Mevr. J.W. Racerstraat 11 7514 AV Enschede 053-5362226 Kinderjeugdtherapeut www.kindertherapietwente.nl
PlooyPedaConsult Dhr. De Hare 34 8375 GE Oldemarkt 06-10837138 info Orthopedagoog www.plooypedaconsult.nl
Psy Health Mevr. Dr.W.H. Nolensstraat 24 7522 AZ Enschede 06 46005950 @ GZ-Psycholoog www.psy-health.nl
PSC Genemuiden Dhr. Langestraat 108 8281 AN Genemuiden 038-3376415 Kindertherapeut www.pscgenemuiden.nl
Spelenderwijz Mevr. Zunabrink 10 (6A) 7544 DR Enschede 06 30879324 @ Kindertherapeut www.spelenderwijz.nl
Praktijk Vizier Mevr. Vizier 7921 CX Zuidwolde 0528-373146 @ Orthopedagoog www.praktijkvizier.nl
Stam- vd Kleij, G., vd Mevr. Instituut Van der Stam 7511GT Enschede 0534308801 Kinder- en jeugd www.vdstam.nl
Ebbers, S Mevr. Assendorperstraat 210 8012 CG Zwolle 0636125480 @ info GZ-psycholoog www.ppebb.nl
Praktijk Leren en Gedrag Dhr. Leonard Springerlaan 117 7425DA Deventer 0570-547102 info Orthopedagoog www.praktijkvoorlerenengedrag.nl
Direct Psycholoog Dhr. Dokter van Deenweg 84 8025 BL Zwolle 0513485855 info Psychotherapeut www.direct-psycholoog.nl
Hink Stap Sprong Mevr. Rudolf Heyligersst. 10 7415ES Deventer 0646088986 @ Kindertherapeut www.hinkstapsprong.nl
Het Tekenatelier Mevr. Ywehof 33 7955BD IJhorst 0653850930 @ info Kindertekentherapeut www.het-tekenatelier.nl
Broersma, P.A.G. Mevr. Oosterakker 31 7957EJ De Wijk 06-11002587 @ info GZ-psycholoog

 

Therapie voor kinderen en jeugd in Drenthe. Zoek een een kindertherapeut, kinderpsycholoog, pedagoog, orthopedagoog, kindercoach, integratief kindertherapeut, kindercounselor, gezinstherapeut of kinder-en jeugdpsycholoog in Overijssel: Almelo, Deventer, Enschede, Hengelo, Kampen, Zwolle enz. in Overijssel.